BALANS

VİZYONUMUZ

Türk inşaat sektörünün Türkiye’de gelişiminin ardındaki asıl etkenlerden biri de gözle çok görülmese de konut dışındaki kamu altyapı yatırımlarıdır. İnşaat ve taahhüt sektörünün gelişimi bu sayede hız kazanırken altyapı yatırımları sürekli artarak, kamu ihalelerini kazanan Türk firmalar, bu alanda edindikleri deneyimlerle daha sonraki yıllarda yurt dışında ve yurt içinde önemli projelere imza atmaya başlamışlardır.
Başta baraj, hidroelektrik santral, gölet, sulama, taşkın koruma ve karayolları projeleri olmak üzere, bu gibi birçok kamu
ihalesi, “Müteahhitlik ve İnşaat Sektörü” için büyük bir atılım ve geleceğe yatırım hamlesine dönüşmüştür. Altyapı yatırımlarının ülke ekonomisine direk faydası, geçmiş tecrübelerde İnşaat Sanayii görülmüştür. Kısaca; toplumun yapılan altyapı yatırımlarından fayda görmesi demek, yapılan yatırımın kişi başına düşen geliri artırması demektir. Kişi başına düşen gelir altyapı yatırımlarına göre artıyorsa bu da o altyapı yatırımının doğruluğunu kanıtlamaktadır. İşte tüm bu amaçlar çerçevesinde; BALANS YAPI İNŞAAT A.Ş. olarak Ülkemiz ve Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında, en iyi ve en yenilikçi firmalardan biri olmak için, tüm gücümüzle çalışmaktayız.