BALANS

VİZYONUMUZ

Türk inşaat sektörünün Türkiye’de gelişiminin ardındaki asıl etkenlerden biri de gözle çok görülmese de konut dışındaki kamu altyapı yatırımlarıdır. İnşaat ve taahhüt sektörünün gelişimi bu sayede hız kazanırken, kamu ihalelerini kazanan Türk firmalar da, bu alanda edindikleri deneyimlerle daha sonraki yıllarda yurt dışında ve yurt içinde önemli projelere imza atmaya devam etmektedirler.
Başta baraj, hidroelektrik santral, gölet, sulama, taşkın koruma ve karayolları projeleri olmak üzere, bu gibi birçok kamu ihalesi “İnşaat Sektörü ve Ülke Ekonomisi” için büyük bir atılım ve geleceğe yatırım hamlesine dönüşmüştür. 

Kısaca; toplumun yapılan altyapı yatırımlarından fayda görmesi demek, yapılan yatırımın kişi başına düşen geliri arttırması demektir. Kişi başına düşen gelir, altyapı yatırımlarına göre artıyorsa, bu da o altyapı yatırımlarının doğruluğunu kanıtlamaktadır. BALANS YAPI İNŞAAT A.Ş. olarak tüm bu unsurlar çerçevesinde; ülkemizde ve dünya genelinde mühendislik ve müteahhitlik hizmeti veren inşaat firmaları arasında, en iyi ve en yenilikçi firmalardan biri olmak için, tüm gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz.